Warning: include(/home/potera/domains/bronikowski.com/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/fuseepro/public_html/bronikowski.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65 Warning: include(): Failed opening '/home/potera/domains/bronikowski.com/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lsphp53/lib/php') in /home2/fuseepro/public_html/bronikowski.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65 Warning: include_once(/home/potera/domains/bronikowski.com/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/fuseepro/public_html/bronikowski.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82 Warning: include_once(): Failed opening '/home/potera/domains/bronikowski.com/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lsphp53/lib/php') in /home2/fuseepro/public_html/bronikowski.com/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82 CSS dobry jest do wszystkiego | Bronikowski.com Bronikowski.com - Emil Oppeln-Bronikowski: Kod & Słowa

Skip navigation

Bronikowski.com G+

CSS dobry jest do wszystkiego

Posted in Pan ma teraz relaks | Tagged | 2 Comments

CSS — czytamy “cieses” — jest znaną przez wszystkich webmasterów technologią pozwalającą zmieniać kolory linków i ich dekorację. Bardziej szaleni designerzy próbują używać arkuszy stylów do separacji prezentacji od treści. Bardziej powaleni zrobili buźkę, która się do nie dawna nie wyświetlała na większości przeglądarek.

Nigdy nie wiedziałem o co chodzi, sam zrobiłem kilka rzeczy, które się nie wyświetlały.

Dziś wpadłem na gościa, którego twórcy CSS powinni ucałować lub nabić na pal. Za świetne i bezużyteczne użycie “cieses” — zbudowanie bohatera wszystkich leniwych alkoholików — Homera Simpsona na DIV-ach.

2 Responses to CSS dobry jest do wszystkiego

  1. Hadret says:

    OMG O.o Ale miszcz! :o

  2. Valwit says:

    sieses :> a ja i tak wole “ce es es” skoro polski to i polskie litery, a co (tak, jawa, jak motór, a nie dżawa bo wyspa – ta od kawy – też się dżawa nie nazywa). a koles rządzi i wymiata.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hej, mamy 2012! ...a Twój Internet Explorer ma już ponad 10 lat!

Zaktualizuj natychmiast przeglądarkę lub zainstaluj którąś z alternatywnych:

...po czym wróć na naszą stronę :)